Головна Реєстрація RSS
Меню сайту
Сайти учителів

Блог директора Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№4-дитячий садок" А.Д.Вигівської

Віртуальний методичний кабінет Сквирського НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок"

Виховна робота в школі

Блог учителя історії Муштрук Наталії Григорівни

Блог учителя зарубіжної літератури Сотніченко С.А.

Сайт учителя художньої культури Стовбецької С.В.

Сайт учителя математики та інформатики Гайдай Н.В.

Блог учителя математики Гайдай Н.В.

Блог учителя історії Карпенко Л.С.

Блог учителя географії Матвієнко О.В.

Блог учителя іноземної мови Литвин Л.П.

Блог учителя іноземної мови Решетар Ю.П.

Блог учителя української мови Удод Ж.Ю.

Блог учителя української мови Рябоконь С.В.

Блог учителя хімії та біології Бажул І.О.

Блог учителя математики та фізики Сопіженко Т.В.

Блог учителя початкових класів Черкасенко Н.Г.

Блог учителя початкових класів Хвостенко К.М.

Блог учителя початкових класів Гордійчук О.А.

Блог психолога Данілович Н.В.

Блог вихователя ГПД Миколайчук О.В.

Блог бібліотекаря Вигівської Т.П.

Блог логопеда-дефектолога Титарчук С. П.

Форма входу
Пошук
годинник
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Корисні посилання

Київський РЦОЯО

Результат пошуку зображень за запитом "нова українська школа"

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сквирський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» розміщена в центрі  мальовничого міста Сквира по вул. Леніна, 32.

 

Школа складається з двох  підрозділів:

2017 -2018 навчальний рік

І підрозділ - ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Налічує 11 класів.

Початкова школа – 4 класи

1 клас – класовод  М’ячикова Р.П.

2 клас – класовод  Черкасенко Н.Г.

3 клас – класовод  Гордійчук О.А.

4 клас – класовод Хвостенко К.М.

Основна школа – 5 класів

5 клас – класний керівник Рябоконь С.В.

6 клас – класний керівник Карпенко Л.С.

7 клас – класний керівник  Решетар Ю.П.

8 клас – класний керівник Матвієнко О.В.

9 клас – класний керівник Литвин Л.П.

Старша школа – 2 класи

10 клас – класний керівник Бажул І.О.

11 клас – класний керівник Удод Ж.Ю.

 

ІІ підрозділ – дитячий садок який  має дві різновікові групи.

Молодша група – вихователь Ковальчук Н.Г.

Старша група – вихователь Харсун І.О.

 

 

2016 -2017 навчальний рік

І підрозділ - ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Налічує 11 класів.

Початкова школа – 4 класи

1 клас – класовод  Черкасенко Н.Г.

2 клас – класовод  Гордійчук О.А.

3 клас – класовод Хвостенко К.М.

4 клас – класовод М’ячикова Р.П.

Основна школа – 5 класів

5 клас – класний керівник Карпенко Л.С.

6 клас – класний керівник  Решетар Ю.П.

7 клас – класний керівник Матвієнко О.В.

8 клас – класний керівник Литвин Л.П.

9 клас – класний керівник Бажул І.О.

Старша школа – 2 класи

10 клас – класний керівник Удод Ж.Ю.

11 клас – класний керівник Рябоконь С.В.

ІІ підрозділ – дитячий садок який  має дві різновікові групи.

Молодша група – вихователь Ковальчук Н.Г.

Старша група – вихователь Харсун І.О.

2015 -2016 навчальний рік

І підрозділ - ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Налічує 11 класів.

Початкова школа – 4 класи

1 клас – класовод  Гордійчук О.А.

2 клас – класовод  Хвостенко К.М.

3 клас – класовод М’ячикова Р.П.

4 клас – класовод Черкасенко Н.Г.

Основна школа – 5 класів

5 клас – класний керівник Решетар Ю.П.

6 клас – класний керівник Матвієнко О.В.

7 клас – класний керівник Литвин Л.П.

8 клас – класний керівник Бажул І.О.

9 клас – класний керівник Удод Ж.Ю.

Старша школа – 2 класи

10 клас – класний керівник Рябоконь С.В.

11 клас – класний керівник Сопіженко Т.В.

І підрозділ – дитячий садок який  має дві різновікові групи.

Молодша група – вихователь Алєксєєнко А.С.

Старша група – вихователь Дідківська І.Л.

 

2014 -2015 навчальний рік

І підрозділ - ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Налічує 11 класів.

Початкова школа – 4 класи

1 клас – класовод Хвостенко К.М.

2 клас – класовод  М’ячикова Р.П.

3 клас – класовод Черкасенко Н.Г.

4 клас – класовод  Гордійчук О.А.

Основна школа – 5 класів

5 клас – класний керівник Гайдай Н.В.

6 клас – класний керівник Литвин Л.П.

7 клас – класний керівник Бажул І.О.

8 клас – класний керівник Удод Ж.Ю.

9 клас – класний керівник Рябоконь С.В.

Старша школа – 2 класи

10 клас – класний керівник Сопіженко Т.В.

11 клас – класний керівник Стовбецька С.В.

І підрозділ – дитячий садок який  має дві різновікові групи.

Молодша група – вихователь Дідківська І.Л.

Старша група – вихователь Алєксєєнко А.С.

 

2013 -2014 навчальний рік

І підрозділ - ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Налічує 11 класів.

Початкова школа – 4 класи

1 клас – класовод М’ячикова Р.П.

2 клас – класовод  Черкасенко Н.Г.

3 клас – класовод  Гордійчук О.А.

4 клас – класовод Хвостенко К.М.

Основна школа – 5 класів

5 клас – класний керівник Литвин Л.П.

6 клас – класний керівник Бажул І.О.

7 клас – класний керівник Удод Ж.Ю.

8 клас – класний керівник Рябоконь С.В.

9 клас – класний керівник Вигівська А.І.

Старша школа – 2 класи

10 клас – класний керівник Стовбецька С.В.

11 клас – класний керівник Шеремет Т.Г.

 ІІ підрозділ – дитячий садок який  має дві різновікові групи.

Молодша група – вихователь Дідківська І.Л.

Старша група – вихователь Харсун І.О.

 

2012 -2013 навчальний рік

 І підрозділ - ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Налічує 13 класів.

Початкова школа – 4 класи

1 клас – класовод Черкасенко Н.Г.

2 клас – класовод  Гордійчук О.А.

3 клас – класовод  Хвостенко К.М.

4 клас – класовод М’ячикова Р.П.

Основна школа – 6 класів

5 клас – класний керівник Бажул І.О.

6 клас – класний керівник Удод Ж.Ю.

7 клас – класний керівник Рябоконь С.В.

8 клас – класний керівник Мухін Ю.В.

9-А клас – класний керівник Стовбецька С.В.

9-Б клас – класний керівник Гайдай Н.В.

Старша школа – 3 класи

10 клас – класний керівник Шеремет Т.Г.

11-А клас – класний керівник Хоцянівський П.І.

11-Б клас – класний керівник Литвин Л.П.

 

ІІ підрозділ – дитячий садок який  має дві різновікові групи.

Молодша група – вихователь Дідківська І.Л.

Старша група – вихователь Харсун І.О.