Головна Реєстрація RSS
Меню сайту
Сайти учителів

Блог директора Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№4-дитячий садок" А.Д.Вигівської

Віртуальний методичний кабінет Сквирського НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок"

Виховна робота в школі

Блог учителя історії Муштрук Наталії Григорівни

Блог учителя зарубіжної літератури Сотніченко С.А.

Сайт учителя художньої культури Стовбецької С.В.

Сайт учителя математики та інформатики Гайдай Н.В.

Блог учителя математики Гайдай Н.В.

Блог учителя історії Карпенко Л.С.

Блог учителя географії Матвієнко О.В.

Блог учителя іноземної мови Литвин Л.П.

Блог учителя іноземної мови Решетар Ю.П.

Блог учителя української мови Удод Ж.Ю.

Блог учителя української мови Рябоконь С.В.

Блог учителя хімії та біології Бажул І.О.

Блог учителя математики та фізики Сопіженко Т.В.

Блог учителя початкових класів Черкасенко Н.Г.

Блог учителя початкових класів Хвостенко К.М.

Блог учителя початкових класів Гордійчук О.А.

Блог психолога Данілович Н.В.

Блог вихователя ГПД Миколайчук О.В.

Блог бібліотекаря Вигівської Т.П.

Блог логопеда-дефектолога Титарчук С. П.

Форма входу
Пошук
годинник
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Корисні посилання

Київський РЦОЯО

Результат пошуку зображень за запитом "нова українська школа"

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017 - 2018н.р.

п/п

Наказ про  відрахування

Наказ про зарахування

1

№93

30.08.2017

Про відрахування зі складу учнів 9 класу Сулятецької К.

№101

31.08.2017

Про зарахування до складу учнів 3 класу Кіктенко О.С.

2

№93

30.08.2017

Про відрахування зі складу учнів 8 класу Яременко І.

№101

31.08.2017

Про зарахування до складу учнів 3 класу Добоні В.Ю.

3

№93

30.08.2017

Про відрахування зі складу учнів 3 класу Ромашко А.

№101

31.08.2017

Про зарахування до складу учнів 3 класу Тернового С.В.

4

№93

30.08.2017

Про відрахування зі складу учнів 3 класу Яценко С.Л.

№101

31.08.2017

Про зарахування до складу учнів 7 класу Добоні К.Ю.

5

№93

30.08.2017

Про відрахування зі складу учнів 3 класу Стадніченко В.І.

 

6

№93

30.08.2017

Про відрахування зі складу учнів 4 класу Яценко С.Л.

 

   

 

   

 

   

 

   

 

2016 - 2017н.р.

2 клас

1 Белінська Дарина Валентинівна

2 Бондар Артем Віталійович

3 Волинець Владислава Володимирівна

4 Гелей Владислав Романович

5 Дворецька Марія Леонідівна

6 Залевський Ілля Володимирович

7 Кислян Тетяна Миколаївна

8 Конюх Володимир Олександрович

9 Ладченко Ілона Олександрівна

10 ЛатюкАльона Ігорівна

11 Лук’янов Артем Павлович

12 Муштрук Софія Віталіївна

13 Поліщук Ангеліна Сергіївна

14 Скоробогата Дарія Андріївна

15 Самчик Денис Сергійович

16 Таченков Максим Сергійович

17 Царук Роман Устимович

18 Чернуха Богдан Олександрович

19 Шостаковський Артем Русланович

20 Животовська Рімма Олександрівна

  1. Шиндилюк Дмитро Вадимович

 

3 клас

   1 Гриценко Софія Віталіївна

   2 Гордійчук Богдан Анатолійович

   3 Дудар Діана Русланівна

   4 Зубрій Богдана Леонідівна

   5 Іванченко Єгор Вікторович

   6 Іванченко Захар Вікторович

   7 Какора Андрій Олександрович

   8 Коберник Назар Сергійович

    9 Ковальчук Аліна Андріївна

    10 Ковтонюк Юлія Олексіївна

    11 Лукянчук Олександра Олегівна

    12 Матвієнко Данило Романович

    13 Микульська Дарина Андріївна

    14 Петрівський Антон Вікторович

    15 Приндюк Максим Сергійович

    16 Прохацька Анна Валентинівна

    17 Ромашко Анастасія Станіславівна

    18 Сімончук Маргарита Григорівна

    19 Сологуб Дмитро Володимирович

    20 Стадніченко Валерія Іванівна

    21 Стельмах Руслан Андрійович

    22 Яценко Софія Леонідівна

    23 Волошин Артем Михайлович

    24 Матвієнко Лілія Ігорівна

    25 Коцюбинський Тимур Ігорович

    26 Ященко Влад Ігорович

  1. Михайлов Ярослав Ігорович

 

4 клас

1. Ашуров Іскандар Іділпсонович

2. Волошина Вероніка Михайлівна

3. Врублевська Вікторія Леонідівна

4. Волотівська Валерія Олександрівна

5. Гордійчук Денис Віталійович

6. Гришина Аліна Євгенівна

7. Сопіженко Арсеній Олександрович

8. Ковальчук Денис Анатолійович

9. Ліснічук Ілля Олексійович

10. Мельник Анастасія Михайлівна

11. Мельник Артем Сергійович

12. Миронюк Валерія Віталіївна

13. Оленчук Ілля Сергійович

14. Очеретяна Вікторія Русланівна

15. Петриченко Ігор Олександрович

16. Петриченко Максим Володимирович

17 Пінчук Вікторія Георгіївна

18. Пугачова Софія Русланівна

19. Салтанюк Денис Сергійович

20. Сахарнова Діана Ігорівна

21. Сергієнко Анна Володимирівна

22. Філіпова Вікторія Сергіївна

23. Шкляр Юрій Юрійович

24. Черкасенко Варвара Олександрівна

25. Яценко Святослав Леонідович

 26 Дворецький Микола Леонідович

27. Поліщук Софія Григорівна

 

5 клас

1 Волинець Богдан Сергійович

2 Гаєвський Дмитро Леонідович

3 Григоренко Назар Миколайович

4 Гринчук Діана Ігорівна

5 Колосовська Вікторія Петрівна

6 Капітанюк Ілля Олександрович

7 Квятківська Олександра Вікторівна

8 Ковтонюк Анна Олексіївна

9 Киричок Денис Русланович

10 Коннов Ілля Олександрович

11 Костюков Сергій Сергійович

12 Крученюк Дмитро Миколайович

13 Лагутін Максим Олександрович

14 Лебідь Михайло Васильович

15 Ліщенко Дар’я Юріївна

16 Павлівська Діана Олександрівна

17 Прохацька Софія Валентинівна

18 Смолич Віталій Віталійович

19 Снітко Богдан Юрійович

20 Шиманська Діана Михайлівна

21 Шкорба Богдана Володимирівна

22 Шелудько Лілія Олексіївна

23 Янчук Владислав Олександрович

24 Топчій Ярослав Володимирович

25 Глухоман Ангеліна Леонідівна

 

6 клас

1 Волинець Андрій Володимирович

2 Волошина Віталіна Михайлівна

3 Романюк Владислав Олександрович

4 Данілович Дарина Олександрівна

5 ДобрянськаІллона Вікторівна

6 Іванчук Дарина Миколаївна

7 Іщук Вікторія Русланівна

8 Кондратюк Вікторія Миколаївна

9 Козачук Діана Іванівна

10 Корнієнко Максим Ігорович

11 Кучерук Ярослав Павлович

12 Латюк Ольга Олегівна

13 Орельський Дмитро Олександрович

14 Петренко Ярослав Олексійович

15 Ракоча Вікторія Миколаївна

16 Река Денис Іванович

17 Іванченко Назар Вікторович

18 Янчук Діана Олександрівна

19 Шиманська Карина Анатоліївна

20 Яремчук Максим Юрійович

21 Ящук Владислав Петрович

23 Романюк Анна Олександрівна

23 Пелишок Роман Вікторович

 

7 клас

1 Гануля Дарина Володимирівна

2 Глінка Олександра Олександрівна

3 Данилюк Вікторія Станіславівна

4 Дідусь Вадим Вікторович

5 Ковальчук Вікторія Каренівна

6 Кривоносюк Олександра

7 Латюк Богдана Сергіївна

8 Рубленко Богдана Ігорівна

9 Старовойтов Анатолій Олександрович

10 Цисар Анна Владиславівна

11 Чумак Марія Олександрівна

12 Гальчинська Марія Олексіівна

 

8 клас

1 Войцехівський Артур Юрійович

2 Голуб Вадим Валентинович

3 Гнидовець Євгеній Сергійович

4 Гуцало Катерина Сергіївна

5 Камецький Ярослав Васильович

6 Левкович Антон Вікторович

7 Мішіна Юлія Олегівна

8 Омельчук Євгеній Ігорович

9 Тєряєв Михайло Володимирович

10 Філіпова Дар’я Сергіївна

11 Халімон Ігор Володимирович

12 Цимбал Олександр Олександрович

13 Яременко Ірина Сергіївна

14 Ліщенко Наталія Юріївна

15 Пітусь Дмитро Миколайович

 

9 клас

1 Алєксєєнко Оксана Володимирівна

2 Бондар Максим Володимирович

3 Бурко Анна-Вікторія Миколаївна

4 Гребенюк Максим Олександрович

5 Гордійчук Володимир Анатолійович

6 Дубинчак Тетяна Леонідівна

7 Іванчук Анастасія Миколаївна

8 Кириленко Анастасія Петрівна

9 Ковальський Максим Олександрович

10 Кондратюк Олександр Миколайович

11 Литвин Андрій Олександрович

12 Околіта Микола Ігорович

13 Оржеховська Ірина Олександрівна

14 Пеклін Юрій Анатолійович

15 Петриченко Дмитро Володимирович

16 Погребна Марія Віталіївна

17 Рай Віталій Вікторович

18 Рубленко Дарина Ігорівна

19 Руденко Марина Віталіївна

20 Сулятецька Катерина Іванівна

21 Бажул Владислав Сергійович

22 Гопанюк Володимир Миколайович

23 Кузьменко Володимир Анатолійович

 

11 клас

1 Бондар Вікторія Віталіївна

2 Волинець Тетяна Віталіївна

3 Гальчинська Дарина Віталіївна

4 Гордєєва Яна Миколаївна

5 Заруднюк Дмитро Михайлович

6 Кривенко Діана Анатоліївна

7 Марчук Дарина Володимирівна

8 Пилипчук Аліна Володимирівна

9 Теличко Юлія Віталіївна

10 Щеглюк Василь Олександрович

 

Директор ____________________________А.Д.Вигівська

 

п/п

Наказ про  відрахування

Наказ про зарахування

1

 

 №135

20.09.2016.

Про зарахування до складу учнів 5 класу Лазаря В.В.

2

№136

27.09.2016

Про відрахування зі складу учнів 4 класу Стадніченка В.І.

 

3

 

 №149

25.10.2016

Про зарахування до складу учнів 3 класу Поліщук С.Г.

4

 

 №156

08.11.2016

Про зарахування до складу учнів 8 класу Кузьменка В.А.

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

 

2015 - 2016н.р.

Наказ від 27.05.2016р. Про переведення учнів.

Наказ від 27.05.2016р. Про випуск учнів 11 класу.

Наказ від 08.06.2016р. Про випуск учнів 9 класу.

Рух учнів

п/п

Наказ про  відрахування

Наказ про зарахування

1

№228

15 грудня 2015р.

Про відрахування зі складу учнів 11 класу Єфремчикова Дениса Сергійовича

 
2  

№170

01.09.2015

Про зарахування до складу учнів 3 класу Топчія Я.
3

 №181

11.09.2015

Про відрахування зі складу учнів 9 класу Волошиної А.М.
 
4

№224

29.12.2015

Про відрахування зі складу учнів 6 класу Гнідовця Є. С.
 
5  

№170

01.09.2015

Про зарахування до складу учнів 2 класу Дворецького М.
6  

№170

01.09.2015

Про зарахування до складу учнів 8 класу Мельник А.
7  

№180

07.09.2015

Про зарахування до складу учнів 3 класу Галаган І.
8  

№191

23.09.2015

Про зарахування до складу учнів 7 класу Сулятецької Катерини.
9

№45

15.04.16

Про відрахування зі складу учнів 8 класу Мельник А. Р.
 
10

№48

22.04.16

Про відрахування зі складу учнів 5 класу Коннової Л.О.
 
11

№40

04.04.16

Про відрахування зі складу учнів 7 класу Коннової А.О.
 

-