Головна Реєстрація RSS
Меню сайту
Сайти учителів

Блог директора Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№4-дитячий садок" А.Д.Вигівської

Віртуальний методичний кабінет Сквирського НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок"

Виховна робота в школі

Блог учителя історії Муштрук Наталії Григорівни

Блог учителя зарубіжної літератури Сотніченко С.А.

Сайт учителя художньої культури Стовбецької С.В.

Сайт учителя математики та інформатики Гайдай Н.В.

Блог учителя математики Гайдай Н.В.

Блог учителя історії Карпенко Л.С.

Блог учителя географії Матвієнко О.В.

Блог учителя іноземної мови Литвин Л.П.

Блог учителя іноземної мови Решетар Ю.П.

Блог учителя української мови Удод Ж.Ю.

Блог учителя української мови Рябоконь С.В.

Блог учителя хімії та біології Бажул І.О.

Блог учителя математики та фізики Сопіженко Т.В.

Блог учителя початкових класів М'ячикової Р.П.

Блог учителя початкових класів Черкасенко Н.Г.

Блог учителя початкових класів Хвостенко К.М.

Блог учителя початкових класів Гордійчук О.А.

Блог учителя фізичної культури Кислюченка О.Л.

Блог психолога Данілович Н.В.

Блог вихователя ГПД Миколайчук О.В.

Блог вихователя ГПД Бачинської Н.Ю.

Блог бібліотекаря Вигівської Т.П.

Блог логопеда-дефектолога Титарчук С. П.

Форма входу
Пошук
годинник
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання

Київський РЦОЯО

Результат пошуку зображень за запитом "нова українська школа"

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 2016-2017н.р.
Смолич Богдана (11 клас) - голова Сквирської районної ради дітей „Лідер”, замісник голови учкому школи.

Гальчинська Дарина Вікторівна - призер ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016/2017 н.р. (Психологія)

Смолич Богдана Віталіївна - призер ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016/2017 н.р. (Українська література)

 
 
2015-2016н.р.
 
 
Призери  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
Смолич Богдана (10 клас) - журналістика (ІІІ місце)
Кравченко Владислава (9 клас) - фольклористика (ІІІ місце)
 
Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Смолич Богдана (10 клас) - українська мова (ІІ місце)
Пилипчук Аліна (9 кл.) - німецька мова (ІІІ місце)
 

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових учнівських олімпіад

1.Смолич Богдана  (10 клас) – з  української мови та літератури

2..Кравченко Владислава (9 клас);  з  української мови та літератури

3. Пилипчук Аліна (9 клас) з німецькоїмови.

Призери ІІ етапу

1.Кравченко Владислава (9 клас); -з  труд навчання  ( ІІІ м), математика ( ІІІ м),  німецька мова (Іі м)

2.Смолич Богдана ( 10клас) мовно –літературний конкурс ім Т.Г. Шевченка ( ІІІ м),

3. Гальчинська Дарина ( 9 кл) мовно –літературний конкурс ім Т.Г. Шевченка ( ІІІ м),англійська мова ( ІІІ м),хімія ( ІІІ м) з  української мови та літератури ( ІІ м)

4. Латюк Ольга ( 4 клас) ( мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика) ІІІм.

5. Шкорба Богдана ( 3 клас) ( мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика) ІІ м.
 
2014-2015 н.р.

Гуцалюк Максим - І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сквирського територіального відділення МАН України 2014-2015 н.р. (відділення - екологія)

 

Переможцями районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін стали:

1.Гуцалюк Максим  (11 клас) – з німецькоїмови;  екології, біологія.

2.Кравченко Владислава (8 клас);  біологія, фізика, математика.

 

Призерами ІІ етапу стали:

1.Кравченко Владислава (8 клас); -з  історії  ( ІІІ м), української мови та літератури ( ІІ м.), з мовно –літературного конкурсу ім Т.Г. Шевченка ( ІІ м.), географія ( ІІ м.), англійська мова ( ІІ м.).

2.Смолич Богдана ( 9 клас) - мовно –літературний конкурс ім Т.Г. Шевченка ( ІІІ м.), математика ( ІІ м.).

3. Кунцевич Дарина ( 10 клас) - біологія ( ІІІ м.).

4.Глінка Олександра ( 4 клас ) - мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика (ІІ м.).

5. Латюк Ольга ( 3 клас) -  мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика (ІІм.).

6. Гаркавий Назарій ( 7 клас) - фізика (ІІІ м.).

 
2013-2014 н.р.
Призер ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - Гуцалюк Максим,  ІІІ місце з екології (учитель Шеремет Т.Г.)
 

ІІ етап ІХ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» - Кравченко Владислава, ІІ місце в номінації «Я і природа» (Учитель Шеремет Т.Г.)

 

Переможці і призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

Гуцалюк Максим Анатолійович, 10 клас,   І  місце з екології (учитель - Шеремет Т.Г.)

Багнюк Яна Сергіївна, 11клас,  ІІІ місце з екології (учитель - Шеремет Т.Г.)

 

Список призерів ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

2013 – 2014 н.р.
 

Предмет

ПІП учня

ПІП учителя

Клас

Місце

Німецька мова

Гуцалюк Максим Анатолійович

Литвин Любов Петрівна

10

1

Німецька мова

Гнідовець Анастасія Сергіївна

 

Литвин Любов Петрівна

8

3

Математика

 

Кравченко Владислава Олександрівна

Гайдай Наталія Вікторівна

7

3

Економіка

 

Хоцянівський Володимир Петрович

Шеремет Тетяна Григорівна

10

1

Економіка

 

Григорчук Андрій Сергійович

Шеремет Тетяна Григорівна

11

3

Географія

 

Гуцалюк Максим Анатолійович

Бажул Ірина Олексіївна

10

1

Образотворче мист.

Кравченко Владислава Олександрівна

Стовбецька СвітланаВалеріївна.

 

7

2

Образотворче мист.

Смолич Богдана Віталіївна

Стовбецька СвітланаВалеріївна

 

8

3

Образотворче мист.

Демиденко Наталія Сергіївна

Кучанський Ігор Леонідович.

11

1

Екологія

 

Гуцалюк Максим Анатолійович

Шеремет Тетяна Григорівна

10

1

Екологія

 

Багнюк Яна Сергіївна

Шеремет Тетяна Григорівна

11

1

Біологія

 

Кравченво Владислава Олександрівна

Шеремет Тетяна Григорівна

9

3

Біологія

 

Гуцалюк Максим Анатолійович

Шеремет Тетяна Григорівна

10

1